بازدید: 1356

به منظور استفاده از سایت مطالب زیر را به دقت مطالعه بفرمایید:

اطلاعات اولیه   در مورد دروس و آزمونها  در صفحه اصلی سیستم آموزشی سایت قرار میگیرد

جهت ورود به  سیستم آموزشی ، مطالعه دروس ،انجام آزمون و پیگیری فرایند یادگیری ، از طریق این لینک یا  یا دکمه

وارد محیط آموزش مجازی می شوید.  برای ادامه  فعالیت بایستی کارت اعتباری را از این لینک تهیه کنید.

هزینه تهیه کارت اعتباری به مراتب کمتر از  هزینه کلاسهای خصوصی میشود ( حدود ۱۰  درصد و حتی کمتر)  مبلغ  شرکت در تمام ازمونهایی که در طول یک ترم برگزار میگردد ( حدودا 15 ازمون ویژه دربرگیرنده تمامی مسائل و نکات درسی  ) کمتر از 3 جلسه کلاس خصوصی بوده،با ذکر این نکته که شما با خرید کارت آزمون  امکان  طرح سوال و مشکلات درسی خود با دبیر تخصصی در هر زمانی که اراده کنید ، می یابید، بعلاوه در زمان و هزینه شما بطور قابل توجهی صرفه جویی به عمل خواهد امد .

در صفحه اصلی سایت  امکانات کاملی  در اختیار شما قرار دارد  ازجمله لیست آزمون  دروسی که در آنها  شرکت نموده اید.  رویدادهای  تقویم . پیغامهای  دریافتی از طرف مدیر و دوستانتان و ....  در ذیل  فقط  جهت آشنایی به معرفی نحوه  طرح سوال و یا  درخواست راهنمایی از دبیر و یا سایر همکلاسی هایتان و حتی  شروع یک بحث علمی در مورد یک مبحث درسی می پردازیم. بدیهی است  تمامی این موارد  تحت کنترل و نظارت دبیر تخصصی همان درس خواهد بود.

در بخش۱  واقع در گوشه  بالا سمت چپ، ورود به سایت را کلیک کنید.

در قسمت ۲ و ۳  اطلاعات کارت اعتباری خریداری شده ( نام کاربری و رمز عبور)  را درج کنید

 

  بر روی نام کاربری خود  کلیک کرده و در بخش مشخصات فردی   قسمت ۴  منویی باز می شود که  شما میتوانید در کادر  متفرقه  اقدام  به  پرسیدن سوال کرده  و یا  مطالب درسی و توضیحات  مطرح شده توسط  سایر دوستانتان را  دنبال کنید.

 هر زمان که سوالی به ذهنتان رسید میتوانید بپرسید، در اسرع وقت به شما پاسخ کاملا تشریحی و روان  داده خواهد شد.(بخش۴)

پرسش و پاسخهای شما در صفحه شخصی ذخیره خواهد شد تا در مراجعات بعدی  بتوانید به راحتی دسترسی داشته و با مرور های مکرر از یادگیری کامل انها و نتیجه تکرار به منظور تثبت نکات در ذهن خود مطمئن شوید.

علاوه برآن با توجه به اینکه شما میتوانید در منزل با استفاده بهینه  از کامپیوتر و یا تبلت و موبایل اقدام به شرکت در دوره ها نمایید، اولیای محترم شما نیز فرصتی برای نظارت، کنترل و اطلاع از کیفیت و روند علم آموزی شما خواهند داشت.

طراحی ازمونها  بگونه ای است که  به جرات میتوان گفت  تمامی مطالب  و نکات لازم را جهت پاسخگویی به  انواع سوالات مطرح شده  با سطح دشواری متفاوت  را دربر میگیرد. از انجا  که ازمونها در زمانهای  مشخص مطالبی خاص  را مورد  سنجش قرار میدهند و به تبع ان نکات لازم  جهت  رفع ایراد و کج فهمی های  دانش اموزان  ارائه می شود،میتوانید  اطمینان یابید که در ازمونهای نهایی مدرسه  به راحتی و به دور از هرگونه  اضطراب و استرس موفقیت خود را تضمین می کنید.

اطلاعات کارت شما به منزله هویت شما در این سامانه بوده و میدتوانید از طریق آن در آزمونها شرکت کرده میزان اطلاعات علمی خود را سنجیده  با دوستان همکلاسی خود رقابت و

سرعت عمل و یادگیری خود را بالا ببرید.

 می توانید در محیط و صفحه اختصاصی خود اقدام به پرسش سوال نموده و  سابقه آزمونهای خود رات ملاحظه و پاسخهای درست  (و  احیاناً غلط) خود را را حتی پس از گذشت چندین ماه

از تاریخ آزمون ملاحظه کنید.

 از انجا که تنوع سوالات و اهداف آنها کاملا هدفدار و طبقه بندی شده می باشد و در آزمونهای مختلف با تکرار های مختلف از بیان یک مطلب سعی میشود تمامی اهداف و نکات درسی به کمک آزمون و تذکرات قبل از آن  در ذهن دانش آموز القا و تثبیت گردد، حتی مرور آزمونهای انجام شده در آخر ترم  میتواند به سرعت تمامی نکات دربرگیرنده سوالات متنوع و با سطح دشواری متفاوت  را به شما  ارائه دهد در اینصورت باخیال راحت و به دور از استرس در آزمون پایان ترم شرکت نموده و نمرات عالی خواهید گرفت.

رویدادهای آتی بر روی تقویم موجود در صفحه اختصاصی شما قابل رویت است   بنابراین میتوانید با انعطاف بیشتر و بدون خستگی  برنامه ریزی کنید.

در صورت نیاز فایلهای محرمانه از طرف مدیریت و دبیر تخصصی درس  برای شما بطور خصوصی ارسال میگردد. که در قسمت مربوطه قابل رویت است.

و البته امکانات دیگر که بخاطر  واضح و گویا بودن محیط کاربری با یک بار نگاه کردن، خودتان به راحتی  متوجه خواهید شد.