بازدید: 988

شرح مختصری از آزمونهای آنلاین (محصول سایت همکلاسی)
این دسته از آزمونها  در بستر اینترنت انجام شده و بسادگی  با داشتن یک دستگاه کامپیوتر  یا اسمارت فون متصل به اینترنت قابل انجام است. طراحی آزمونها به گونه ای است

که حداقل مصرف دیتا (ترافیک داده ) را خواهد داشت   علاوه بر آن در  مقاطع تحصیلی)متوسطه اول و ابتدایی( علاوه بر امکان نظارت و کنترل والدین بر شیوه پاسخ دادن به سوالات فرایند آزمون باعث کاهش استرس
دانش آموزان و افزایش اعتماد به نفس و مهارت در پاسخگویی به امتحانات عادی مدرسه می شود.مضاف بر اینکه نحوه طراحی سوالات به گونه است که با تنوع پرسشها و حالت های خاص طرح سوال دانش آموز را به انواع راه های پاسخگویی به سوالات  آشنا می سازد.
- شرکت در آزمون های استاندارد آنلاین ، راهکاری مناسب برای کسانی است که مایلند به دور از استرس ها و فشار های عصبی و تخریب کننده ی آزمون های رایج موسسات مختلف آموزشی در کمترین زمان ممکن  سطح توانائی ها و تسلط خود به دروس را ارزیابی نموده و دقیق تر رقابت کنند.
-شما می توانید به سادگی و با برنامه و مدیریت خودتان در هر زمان که مناسب دانستید و در هر آزمونی که مایل بودید شرکت نموده و در پایان هر آزمون، کارنامه ی لحظه ای  را نیز دریافت کنید.
- برای شرکت در آزمون ها نیازمند اتلاف وقت ارزشمند خود برای حضور در محل برگزاری آزمون نبوده و در کمترین زمان ممکن و در هر بازه ی زمانی که خواستید، بدون استرس به سایت مراجعه نموده و در آزمون دلخواه خود شرکت کرده و بلافاصله پس از پایان آزمون با مشاهده کارنامه خویش عملکرد و دانسته های خود را محک می زنید.همچنین درراهنماییهای دریافتی از سمت دبیر در پروفایل شخصی شما ثبت میگردد و تا زمانی که کاربر خودش اقدام به حذف موارد ذکر شده نکند، برای استفاده های آتی ،در دسترس خواهند بود.لازم به ذکر است  در صورت نیاز ترجیحا  قبل از برگزاری آزمونها  در فواصل معین   درسنامه حاوی  نکات جامع و کاربردی و بسیار مختصر  در دسترس دانش آموز قرار میگیرد. معمولا اینگونه جزوات  دربرگیرنده  اهداف تعیین شده  از تدریس همان دروس اما  بصورت کاملا خلاصه و با بیانی شیوا ، بمنظور  ایجاد علاقه و جلوگیری از احساس خستگی های معمول از مطالعه زیاد و درک اندک مطالب ! در اختیار قرار میگیرد.هر مرحله امکان برقراری تماس با دبیر مربوطه در بصورت  کاملاً امن و خصوصی  وجود داشته و امکان رفع اشکال و دریافت راهنمایی در اسرع وقت   میسر گردیده است. 

چرا آموزش آنلاین؟!

اشتراک اینترنت سیمکارت و کامپیوتر
 می توانیم به راحتی از تلفن هوشمند به عنوان مودم جهت اینترنت دهی به پی سی (Tethering) استفاده کنیم، ...
آموزش مجازی (آنلاین)
فناوري اطلـاعات وارتباطات را ميتوان به عنوان ابزار نيرومندي براي ارتقاي کيفيت و کارايي آموزش مورد اس...
معرفی آزمونهای آنلاین همکلاسی
شرح مختصری از آزمونهای آنلاین (محصول سایت همکلاسی)این دسته از آزمونها  در بستر اینترنت انجام شده...
آزمون و آموزش آنلاین
آموزش و  آزمونهای آنلایناین دسته از آزمونها  در بستر اینترنت انجام شده و بسادگی  با داشتن یک دستگاه ...